• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Україна та НАТО оновили меморандум про технічне співробітництво
  Опубликовано: 2022-01-18 15:30:52

  Північноатлантичний Альянс та Україна оновили 17 січня меморандум про технічне співробітництво. Повідомлення про це розміщено на сайті НАТО.

  Нову версію Меморандуму про співпрацю у технологічній сфері Україна підписала з Агентством зв'язку та інформації НАТО (NCI).

  "Ми поглиблюватимемо взаємодію з Україною, щоб сприяти модернізації інформаційних технологій та комунікаційних послуг, а також визначити галузі, в яких може знадобитися навчання персоналу", – сказав генеральний менеджер NCI Людвіг Декампс.

  Глава місії України в НАТО Наталія Галібаренко зазначила, що за підтримки НАТО Україна планує "впроваджувати сучасні інформаційні технології до системи управління ЗСУ".

  Наглядова рада NCI затвердила першу угоду з Україною у 2015 році. У її рамках у грудні 2018 року ЗСУ отримали системи захищеного зв'язку, які використовуються і зараз.

  В рамках цієї ж угоди було розроблено Регіональну програму забезпечення безпеки повітряного простору (RASP) Україна-НАТО для раннього оповіщення та координації щодо загроз повітряному простору, а також Ініціативу з обміну знаннями, в рамках якої проводилися навчання, семінари та експертизи для модернізації оборонного потенціалу України.

  15 січня глава місії України за НАТО заявила, що Альянс "просуває" два напрямки роботи для запобігання російській агресії – участь у підготовці пакету санкцій проти Росії та військово-технічну підтримку ЗСУ.

  Сергей Бережной

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.