• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Пенсійні накопичення. Світовий банк допоможе Україні налаштувати бізнес-процеси
  Опубликовано: 2021-12-16 15:00:25

  Міністерство соціальної політики хоче заручитись підтримкою Світового банку у ході запуску адміністрування системи обов'язкових накопичувальних пенсій. Про це йшлося на зустрічі глави Мінсоцполітики Марини Лазебної з представниками одного з найбільших інвесторів України.

  Як повідомляє пресслужба міністерства, сторони обговорили впровадження та розвиток загальнообов'язкової системи накопичувального пенсійного забезпечення, а також інвестиції у розвиток її інфраструктури.

  Лазебна наголосила, що для запуску у стислі терміни з 2023 року функцій адміністрування системи обов'язкових накопичувальних пенсій важлива підтримка Світового банку. Зокрема, йдеться про швидке впровадження необхідних бізнес-процесів та IT-систем, відповідно до найкращих світових практик.

  Також на зустрічі обговорили необхідність стимулювати нові джерела надходжень для фінансування накопичувальної системи, використовувати для залучення людей до самостійної сплати внесків механізм автозапису із правом відмови, використовуючи співфінансування від держави.

  Лазебна зазначила, що Мінсоцполітики повністю підтримує рекомендації Світового банку щодо важливості не змішувати в одній установі функції державного управління з адміністрування системи обов'язкових накопичувальних пенсій із ринковою ліцензованою діяльністю з адміністрування накопичувальних фондів, зокрема під час перехідного етапу 2023-2026 років.

  Озвучені пропозиції запропоновано врахувати під час доопрацювання законопроєкту щодо запровадження загальнообов'язкової системи накопичувального пенсійного забезпечення до другого читання.

  Юрий Тарасовский

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.