• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Промвиробництво зросло на 1,4% з початку року
  Опубликовано: 2021-10-26 16:00:39

  За підсумками січня-вересня 2021 року промвиробництво в Україні зросло на 1,4%, свідчать дані Державної служби статистики, передає Мінекономіки.

  У переробній промисловості зростання склало 1,6%, добувній – 1,2%, постачання електроенергії, газу та кондиційованого повітря – 1,2%.

  "Сприятлива кон'юнктура на зовнішніх ринках продовжує впливати на зростання промвиробництва в окремих галузях. Зокрема, у вересні спостерігалося зростання у добувній промисловості. Також ми бачимо зростання в інвестиційно-спрямованих видах діяльності, що свідчить про активізацію реалізації підприємствами інвестиційних проєктів", – заявив перший заступник міністра економіки України Володимир Гринюк.

  За даними Держстату, виробництво інвестиційних товарів зросло на 2,5%, і саме воно сформувало найбільший внесок в індекс промислової продукції.

  Зокрема, виробництво меблів, іншої продукції, ремонт і монтаж машин і устаткування зросли на 5,5%, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої продукції – на 0,8%, машинобудування – на 0,7%.

  У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря у вересні спостерігалось зменшення виробництва на 2,4% на тлі скорочення споживання природного газу через збільшення його вартості, що вплинуло на зменшення розподілення природного газу через місцеві (локальні) трубопроводи. Зокрема, за даними Держстату, у серпні 2021 року використання газу зменшилося на 24,6% проти серпня минулого року.

  У вересні спостерігалось зменшення виробництва також харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів через низьку сировинну базу для переробки з боку сільського господарства в умовах пізнього початку збору врожаю соняшника.

  Наталия Софиенко

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.