• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Туреччина надасть Україні 6 тисяч додаткових дозволів на вантажні автоперевезення
  Опубликовано: 2021-08-02 09:15:28

  Турецька Республіка надасть Україні 6 тисяч додаткових дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України у Фейсбуці.

  Зазначається, що Україна отримала додаткові дозволи на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень таких видів: 3 000 — для порожнього в’їзду автомобілів; 1 000 — для перевезення в/з третіх країн; 2 000 — для двосторонніх перевезень.

  «Вже до кінця поточного тижня дозволи передадуть в посольство України в Турецькій Республіці, а вже в серпні дозволи будуть в Україні для оформлення українським перевізникам. Також зараз активно працюємо над тим, щоб збільшити кількість міжнародних додаткових дозволів за ключовими напрямками», — сказав міністр інфраструктри Олександр Кубраков.

  У Мінінфраструктури додають, що, за інформацією Державної служби України з безпеки на транспорті, станом на липень українські перевізники повністю вичерпали квоту дозволів для порожнього в’їзду та перевезення в/з третіх країн.

  «Після проведення переговорів були досягнуті домовленості про надання дозволів категорій, в яких зацікавлені українські перевізники», — зазначають у Міністерстві.

  Міністерство інфраструктури України планує скасувати плату за бронювання дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення.

  У 2020 році Уряд запровадив експериментальний проект на замовлення бланків дозволів на поїздку територіями іноземних держав при виконанні перевезень вантажів автомобільним транспортом через Транспортний портал електронних послуг. Цей портал запрацював в Україні з 27 грудня 2019 року.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.