Туреччина надасть Україні 6 тисяч додаткових дозволів на вантажні автоперевезення

02 авг, 09:15

Турецька Республіка надасть Україні 6 тисяч додаткових дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України у Фейсбуці.

Зазначається, що Україна отримала додаткові дозволи на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень таких видів: 3 000 — для порожнього в’їзду автомобілів; 1 000 — для перевезення в/з третіх країн; 2 000 — для двосторонніх перевезень.

«Вже до кінця поточного тижня дозволи передадуть в посольство України в Турецькій Республіці, а вже в серпні дозволи будуть в Україні для оформлення українським перевізникам. Також зараз активно працюємо над тим, щоб збільшити кількість міжнародних додаткових дозволів за ключовими напрямками», — сказав міністр інфраструктри Олександр Кубраков.

У Мінінфраструктури додають, що, за інформацією Державної служби України з безпеки на транспорті, станом на липень українські перевізники повністю вичерпали квоту дозволів для порожнього в’їзду та перевезення в/з третіх країн.

«Після проведення переговорів були досягнуті домовленості про надання дозволів категорій, в яких зацікавлені українські перевізники», — зазначають у Міністерстві.

Міністерство інфраструктури України планує скасувати плату за бронювання дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення.

У 2020 році Уряд запровадив експериментальний проект на замовлення бланків дозволів на поїздку територіями іноземних держав при виконанні перевезень вантажів автомобільним транспортом через Транспортний портал електронних послуг. Цей портал запрацював в Україні з 27 грудня 2019 року.

Инф. finance.ua


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/508968.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua