• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Лещенко прокоментував рішення Кабміну щодо скасування ліквідації органів Держгеокадастру
  Опубликовано: 2021-04-08 15:08:14

  Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко наголосив, що курс уряду на оптимізацію системи органів Держгеокадастру залишається незмінним і що всі плани щодо реформи земельного відомства будуть успішно втілені в життя до кінця року. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає прес-служба відомства.

  За словами міністра, відтермінування деяких із запланованих заходів – тактичне рішення, яке обумовлене затримкою із прийняттям надзвичайно важливого для земельних відносин проекту закону № 2194, який, серед інших революційних для регулювання земельних відносин нововведень, передбачає реальну децентралізацію у земельній сфері, а також радикальну дерегуляцію та скорочення функцій Держгеокадастру.

  «Неочікувана для нас невдача під час розгляду проекту в другому читанні на початку грудня минулого року, «законодавчий спам» представників опозиції, що на тривалий час заблокував роботу парламенту (до проекту було подано три з половиною тисячі поправок!), а потім – і локдаун змушують вносити корективи у графік трансформування Держгеокадастру у сучасне, компактне та ефективне сервісне відомство», - зауважив Р. Лещенко.

  Він додав, що гнучкість у тактичних питаннях аж ніяк не означає зміну стратегії.

  «І сьогодні, як ніколи, я впевнений, що всі плани щодо реформи земельного відомства будуть успішно втілені в життя до кінця року», - резюмував Р. Лещенко.

  Нагадаємо, 5 квітня з ініціативи Мінагрополітики КМУ прийняв постанову № 301 «Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії і кадастру», якою відмінив рішення про ліквідацію як юридичних осіб публічного права територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, а також дещо відтерміноване (до 1 січня 2022 року) істотне скорочення граничної чисельності працівників апарату та територіальних органів Держгеокадастру.

  Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.