• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • МОЗ планує вже з 2021 року розпочати виробництво ліків від небезпечних інфекційних хвороб
  Опубликовано: 2020-12-04 17:30:18

  Міністерство охорони здоров’я розробило проект розпорядження Кабінету міністрів щодо схвалення концепції державної цільової програми на 2021-2026 роки про створення і розвиток виробництва в Україні високоякісних ліків від небезпечних інфекційних хвороб. Про це під час брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко, передає кореспондент УНН.

  "Міністерством охорони здоров’я було розроблено проект розпорядження Кабінету міністрів "Про схвалення концепції державної цільової програми створення і розвитку внутрішнього виробництва високоякісних лікарських засобів для профілактики та лікування особливо небезпечних інфекційних хвороб та інших хвороб” для забезпечення потреби України на 2021-2026 роки. Даний проект розпорядження Кабінету міністрів розроблений з метою створення сприятливих умов для забезпечення епідемічного благополуччя України, протидії інфекційним захворюванням, спалахам епідемії, а також подолання кризового стану захворюваності на такі інфекційні захворювання, як грип усіх типів, кір, епідемічний паротит, ВІЛ/СНІД, туберкульоз, дифтерія, вірусні гепатити та інші”, - сказав Ігор Іващенко.

  Він зазначив, що також проект розпорядження направлений на протидію та забезпечення лікарськими засобами українців для протидії COVID-19.

  "На даний момент проект розпорядження опрацьовується центральними органами виконавчої влади", - додав Іващенко.

  Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я обговорило із представниками Європейського Союзу взаємодію у рамках програми "Східного партнерства" на період з 2021 по 2026 роки для подолання пандемії.

  Дар'я Панченко

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.