• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Францію очікує падіння ВВП на 20% у другому кварталі - дослідження
  Опубликовано: 2020-05-28 18:00:52

  Падіння французької економіки у другому кварталі у порівнянні з попереднім трьохмісячним періодом може скласти приблизно 20%, що пов'язано із зниженням ділової активності, викликаної запровадженням жорстких карантинних обмежень в країні. Про це йдеться у доповіді Національного інституту статистики і економічних досліджень Франції (INSEE), передає УНН з посиланням на DW.

  Зараз французька економіка працює приблизно на 80% від свого докризового рівня.

  Індекс споживчої довіри у Франції у травні продовжив зниження - домогосподарства демонструють помітний песимізм щодо економічної ситуації. З іншого боку, експерти зазначили, що індекс ділової довіри трохи збільшився - до 59 пунктів - після того, як у квітні він впав до рекордних 53 пунктів, що є найнижчим показником з того часу, як національний статистичний інститут Франції почав розраховувати індекс в 1980 році.

  "Індикатори майбутньої активності перестали падати, але заяви влади про перспективи економіки країни залишаються похмурими", - наголосили у INSEE.

  Рецесію в економіці Франції зафіксували після отриманих даних за перший квартал 2020 року, коли ВВП країни впав на 5,8 відсотка. Це був найгірший показник за квартал з часу початку його розрахунку у 1949 році.

  22 квітня міжнародне рейтингове агентство Fitch спрогнозувало у 2020 році рецесію "безпрецедентної глибини" у світовій економіці за період після Другої світової війни на тлі обмежень, запроваджених державами по всьому світу з метою стримування поширення COVID-19. Світовий ВВП, за прогнозами Fitch, скоротиться на 3,9 відсотка у 2020 році, ішлось у квітневій доповіді Global Economic Outlook. При цьому економіка Єврозони знизиться на 7 відсотків, США - на 5,6 відсотка, Великобританії - на 6,3 відсотка, спрогнозували експерти агентства.

  Нагадаємо, Європейське статистичне відомство зафіксувало падіння економіки Єврозони у першому кварталі 2020 року на 3,8 відсотка.

  Денис Масліков

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.