• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • АМКУ дав операторам великої трійки поради щодо 4-тижневої тарифікації
  Опубликовано: 2019-07-04 16:30:11

  Антимонопольний комітет України надав трьом операторам мобільного зв'язку - "Київстар", lifecell і "Vodafone Україна" - рекомендації щодо припинення дій щодо встановлення розрахункового періоду пакету послуг у чотири тижні. Про це повідомила державний уповноважений Комітету Марія Процишен на своїй сторінці у Facebook, передає УНН.

  "Сьогодні після обговорення Антимонопольним комітетом України були надані всім трьом операторам мобільного зв‘язку Київстар, ВФ Україна та лайфселл рекомендації, в яких говориться про необхідність припинення дій, які містять ознаки порушення, передбаченого статтею 1 Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції" у вигляді встановлення розрахункового періоду пакету послуг - 4 тижні, що позбавляє споживачів можливості співставлення цін різних тарифних планів з різними розрахунковими періодами, зокрема у кожному тарифному плані/пакеті послуг інформувати споживачів про розрахункову вартість за день, та утриматися від вчинення таких дій з ознаками порушення у майбутньому", - написала Процишен.

  Про розгляд та способи виконання рекомендацій, з її слів, оператори повідомлять Комітет у 30-денний період і в АМКУ будуть "оцінювати належність їх виконання".

  "А зараз я все-таки сподіваюсь, що найближчим часом оператори відкоригують ситуацію у цій сфері, оскільки всі троє визнали, що є неоднозначності і проблематика в цій площині", - додала державний уповноважений АМКУ.

  Нагадаємо, у вересні минулого року в АМКУ повідомили, що перевірять, чи правомірно мобільні оператори великої трійки скоротили розрахунковий період у низці тарифів до чотирьох тижнів.

  Юлія Шрамко

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.