• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Остап Семерак: «Останні дослідження свідчать, що Чорне море перенасичене органікою»
  Опубликовано: 2017-04-20 08:41:58

  Під час дослідження стану акваторії Чорного моря експедицію, до якої увійшли екологи з різних країн, були виявлені нові причини та речовини забруднення. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, презентуючи наукові висновки, які базуються на результатах спільних чорноморських досліджень, що проводяться в Україні та Грузії в 2016 році, в рамках проекту ЄС/ПРООН "Покращення екологічного моніторингу в Чорному морі (EMBLAS-II)".
   
  Міністр зазначив, що вперше в українській акваторії були застосовані європеські методи хімічного аналізу.
   
  "Результати дослідження показали, що не лише нафтопродукти несуть забруднення, але й продукти фармацевтичної та парфумерної промисловості. Зафіксоване також надмірне збагачення вод Чорного моря - органікою", - розповів він.
   
  Остап Семерак  повідомив, що одним із основних джерел забруднення акваторії Чорного моря  є води р.Дунай.
   
  «Для нас це є чітким сигналом для активізації нашої присутності в рамках Дунайської стратегії», - резюмував він, зазначивши, що Мінприроди розробляє нову Морську стратегію, яка базуватиметься на європейських принципах формування екологічної політики щодо збереження та охорони  морських акваторій.
   
  Загалом, 73% - морського дна, за результатами досліджень в акваторіях, відповідають критеріям "хорошого екологічного стану", 27% - перебувають у незадовільному стані. 

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.