• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Відтепер послуга експрес-доставки «Прискорена пошта» є на 30-40% дешевшою, ніж у інших операторів
  Опубликовано: 2017-03-31 08:50:23

  Укрпошта спрощує тарифи на послугу «Прискорена пошта».
   
  За потреби швидко доставити відправлення в будь-який населений пункт країни Укрпошта запрошує скористатися сервісом «Прискорена пошта».
   
  Ми пропонуємо:
  – Зручну та зрозумілу градацію тарифних зон (У межах України, у межах області та між обласними центрами, у межах обласного центру). Кожен клієнт, скориставшись прайсом, зможе самостійно прорахувати вартість прискореної доставки.
  – Нові діапазони маси відправлень – 0,25 кг, 0,5 кг, 20 кг. Ви матимете змогу не переплачувати, відправляючи як дрібні, так і великі посилки. До того ж, окремо розрізняємо дрібні та громіздкі посилки за простою ознакою – довжиною найбільшої сторони.
  – Фіксовану доплату за адресну доставку або забір. За фіксовану плату можна отримати або відправити посилку з будь-якої, зручної для вас, адреси. Прагнучи активно розвивати адресну доставку, Укрпошта зменшила плату за забір та доставку.
  – Зменшення доплат за доставку в село в межах однієї області з 30 грн. до 9 грн.
  – Нові конкурентні тарифи. Ми пропонуємо зменшення тарифів для відправлень великої маси. В середньому наші тарифи залишаються на 30-40% меншими від тарифів інших учасників ринку.
   
  «Відтепер компанія пропонує клієнтам більш вдосконалену і якісну послугу «Прискорена пошта». Ми не тільки доставляємо відправлення протягом 24 або 48 годин, ми зменшуємо тарифи для відправлень великої маси по Києву та Україні, зменшуємо плату за кур’єрську доставку і зменшуємо доплату за доставку в село в межах області з 30 грн. до 9 грн. Наші тарифи, як і раніше, залишатимуться найбільш доступними на ринку поштово-логістичних послуг», – зазначив перший заступник генерального директора Олександр Перцовський.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.