• Головна / Main Page
  • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Українці купують вдвічі менше

    Опубликовано: 2016-11-29 14:23:03

    Через стрімку девальвацію гривні, відсутність роботи та зменшення доходів, українці почали купувати значно менше. Більше того – найбільшою популярністю у населення користуються магазини секонд-хенду, оскільки громадяни не впевнені у майбутньому, тому масово заощаджують.

    Про це повідомив засновник мережі ТМ «Фуршет» Ігор Баленко, наголосивши при цьому, що кількість бідних українців значно збільшилась.

    «Я помітив, що зараз на точках секонд-хенду людей більше, ніж у традиційних продуктових гіпермаркетах. Взагалі не пригадаю такої кількості людей в магазинах з вживаними речами. Це говорить про те, що у людей середнього класу стало менше грошей. Поки не виростуть реальні зарплати і пенсії, ми не отримаємо приросту ні у доходах, ні в прибутках, ні в податках, ні в чому», − повідомив Баленко в інтерв’ю виданню «Новий регіон».

    За його словами, люди живуть у страху і не знають, чого чекати завтра, тому намагаються економити.

    «Якщо говорити про супермаркети – чек виразно виріс. Але виріс чек не за рахунок того, що люди стали багатшими або стали більше купувати. Вся справа у великій інфляції. І як підсумок, ми бачимо, що в одиницях показник реально став менше, а в грошовому вираженні більше», − пояснює Баленко.

    Також бізнесмен переконаний, що інвестори зайдуть на український ринок, оскільки зараз він впав, а в майбутньому буде рости, однак єдине, що перешкоджає цьому – відсутність миру на Донбасі, саме тому ніхто не хоче ризикувати.

    «Інвестори готові заходити в будь-який час, їм цікаво, тому що ринок впав, потім він буде підніматися. Але є умова – має вирішитися політична ситуація на сході. Ривки в економіці ми навряд чи побачимо. Домашнє завдання насамперед полягає в тому, щоб вирівняти оподаткування», − повідомив Баленко і додав, що  в торгівлі сьогодні 50-60% ринку йде через приватних підприємців, через неоподатковувану податками торгівлю.

    «Такі підприємці платять тільки свої 400 гривень і все. Тому зараз ринок йде в тінь, в бік приватних підприємців. Якщо подивитися на приклад Грузії, то там вирівняли ситуацію і зараз податки із зарплати 20%, а податки на прибуток 18%, вони сплачуються у одне вікно і все. Як тільки ми так зробимо, так відразу з тіні вийдуть всі зарплати і навіть у приватних підприємців. З цієї точки зору в п'ять разів більше податків буде сплачуватися в казну», − пояснив Баленко.

    ГО "Підприємці України"

    e-news.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.



    При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.