• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • НКЦПФР та SEC провели спільну конференцію з розвитку ринку капіталу України
  Опубликовано: 2016-07-15 11:26:10

  12-14 липня 2016 року відбулась практична конференція з питань нагляду та розвитку ринку капіталу України, організаторами якої виступили Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) та Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC). Захід відбувся за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Світового Банку.

  В рамках конференції були розглянуті питання: системи нагляду та правозастосування на ринку капіталу, взаємодії регулятора і учасників ринку, створення програми ефективних перевірок суб‘єктів ринку, порушень законодавства в сфері розкриття інформації емітентами цінних паперів, маніпулювання цінами та інсайдерської торгівлі, протидії таким правопорушенням, боротьби з відмиванням грошей через ринок капіталу.

  В якості доповідачів виступили досвідчені експерти Комісії з цінних паперів та бірж США, які брали участь у розбудові ринків капіталу більш ніж у 20 країнах.

  Як наголосив під час конференції Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв: «Нам необхідно підвищувати якість всіх внутрішніх процесів на ринку і якість його учасників. Якщо ми не відбудуємо довіру інвесторів до ринку, у нас не буде ринку. Ми раді співпрацювати з нашими іноземними партнерами і вдячні їм за всебічну допомогу і підтримку.

  Зі свого боку Заступник директора Управління міжнародного співробітництва Комісії з цінних паперів та бірж США Скотт Бьордвелл зауважив: «Регулятор ринку цінних паперів повинен мати належні заходи впливу на регульованих і нерегульованих суб‘єктів, стримуючі інструменти, механізмі врегулювання справ, щоб захистити інвесторів, що стане запорукою розвитку ринку України через залучення капіталу. Ринок капіталу може бути надійним джерелом фінансування української економіки».

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.