• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Україна увійде до складу продовольчої і сільськогосподарської організації ООН — ФАО
  Опубликовано: 2005-11-28 14:38:00
  Україна увійде до керівного складу продовольчої і сільськогосподарської організації ООН — ФАО. Про це журналістам повідомив міністр аграрної політики України Олександр Баранівський після візиту до Італії, де відбулася 33 Конференція Організації Об’єднаних Націй з питань продовольства та сільського господарства.
   
  За словами Баранівського, під час перебування у Римі українська делегація побачила найсучасніші унікальні виробництва, ознайомилася з роботою найпотужніших підприємств з виробництва яловичини та молочної продукції.
   
  «Мені дуже сподобався там молочний комплекс на 1600 корів. Від кожної з яких отримують за рік 9 тонн молока. Це справді чудова фабрика молочної продукції. Я запросив господарів створити таке виробництво в Україні і фактично отримав згоду»,— зазначив Олександр Петрович.
   
  Міністр поскаржився на те, що на сьогодні в Україні відсутні сучасні наукові розробки у галузі тваринництва. «Українська наука сьогодні відстає від виробництва. На моє глибоке переконання, нам потрібні прогресивні реформування. Знайдіть мені ту країну, де б наука була відокремлена від виробництва...»,— зазначив він.
   
  Під час Конференції Організації Об’єднаних Націй міністр аграрної політики України провів зустрічі з генеральним директором ФАО Жаком Діуфом, європейським регіональним представником ФАО пані Ютою Краузе, державним секретарем міністерства сільського господарства Угорщини, міністром сільського господарства Туреччини, державним секретарем Федерального міністерства з питань захисту прав споживачів Німеччини та з багатьма іншими впливовими особами.
   
  О. Баранівський також зазначив, що головним завданням Мінагрополітики є виведення українського сільськогосподарського виробництва на рівень розвинутих європейських країн. Ця робота вже започаткована і в Мінагрополітики переконані, що вона буде доведена до логічного кінця.
   
  Довідка Elcomart News.Діяльність ФАО підпорядкована Статуту, в якому сформульовано мету і завдання організації, що полягають у покращенні харчування і підвищенні життєвого рівня населення. Організація займається збором, вивченням, обробкою і розповсюдженням інформації з питань розвитку сільського господарства і продовольства, а також здійснює надання технічної та методичної допомоги бідним країнам, вивчає кон’юнктуру на світовому продовольчому і сільськогосподарському ринках.
   
  Наталія Погосова,
  кореспондент
   
  ELCOMART News
  (www.e-news.com.ua)
   
   
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.