• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • «Український день на виставці POWER-GEN International у США»
  Опубликовано: 2014-12-12 12:51:55

  З 9 по 11 грудня 2014 року проходила найбільша у світі виставка з питань енергетики POWER-GEN International (Орландо, США).

  10 грудня Центр досліджень енергетики (EIRCenter.com) спільно з Міністерством торгівлі США (The United States Department of Commerce) і компанією Penn Well (організатор POWER-GEN) проводили захід Ukrainian panel at Power-Gen 2014, присвячений презентації українського енергетичного сектору і його можливостей для американських та світових інвесторів, постачальників технологій і обладнання. В заході взяли участь представники уряду України та США, найбільших державних та приватних компаній – учасників енергетичного ринку України. Програма виступів була насичена актуальною тематикою сучасної української енергетики.

  Радник з питань енергетики віце-прем'єр-міністра України Вадим Гламаздін у своїй доповіді розглянув питання реформування та перспективи розвитку енергетичної галузі України. Серед питань реформування української енергетики особливе місце займає тема енергетичної безпеки держави. Одним з напрямів реалізації програми енергетичної безпеки - є заміщення російського газу, на цьому детально зупинився генеральний директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко: «У найближчі 3-5 років Україна реалізує план газозаміщення та перехід котелень на біопаливо. Це найважливіший інструмент разом зі зростанням енергоефективності для різкого зниження залежності від російського газу, за великим рахунком – питання енергетичної незалежності нашої країни».

  Прагнення енергетичних кіл України до реформування та розбудови галузі знайшли відгук у державних діячів США. Заступник міністра торгівлі США пан Метью Мюррей запевнив: «Американський уряд активно підтримує реформу енергетики України. США надасть технічну та фінансову підтримку з метою забезпечення більшої захищеності та незалежності енергетичної галузі України. Ми також відновимо програми публічно-приватного партнерства, щоб знаходити нові можливості залучати».

  Під час виступів українських доповідачів було презентовано план заходів щодо запобігання негативних наслідків можливих ускладнень постачання теплової та електричної енергії населенню і підприємствам. Цей план було створено україно-американо-канадською групою урядових фахівців. У своїх промовах представники американських урядових кіл запевняють, що будуть допомагати Україні, якщо виникне нагальна потреба у забезпеченні електростанцій паливом у зимовій період. Зокрема, старший радник з міжнародних відносин Міністерства енергетики США пан Вільям Брайан запевнив: «Україна не лишиться на самоті у складних умовах опалювального сезону цього року: уряд США буде продовжувати надавати Україні допомогу на шляху до виходу з енергетичної кризи».

  Український день на POWER-GEN пройшов у змістовних доповідях, дискусіях та супроводжувався результативними зустрічами між фахівцями США та України.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.