• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Нацбанку поки не почули пропозиції промисловців та підприємців
  Опубликовано: 2014-11-24 14:07:27

  Діалог між Національним Банком України та діловою спільнотою, зокрема і в рамках останньої ділової зустрічі, яка відбулася за ініціативи УСПП в НБУ 10 листопада 2014 року,  поки не дає результатів. Цей факт констатував президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, коментуючи рішення НБУ продовжити до 2 грудня 2014 року дію постанови правління НБУ щодо обов’язкового продажу 75% валютної виручки експортерами.
  На думку президента УСПП, головна проблема в тому, що адміністративні заходи НБУ, а це - обмеження термінів повернення валютної виручки до 90 днів, вимога обов’язкового 75% продажу валютної виручки, обмеження доступу до депозитів та відсутність системи кредитування на сприятливих умовах, створюють величезні проблеми для українських експортерів і імпортерів, що в свою чергу призводить до втрати ними зовнішніх ринків збуту, кризи обігових ресурсів підприємств, поглиблення недовіри населення до банківської системи та відтоку коштів з банків.
  «Вирішити такі глибокі проблеми можна тільки спільними зусиллями  ділової спільноти, уряду і національного банку. Тому промисловці, підприємці і роботодавці вимагають чітких сконсолідованих дій КМУ і НБУ, особливо, у тій частині де адміністративні і фіскальні заходи, повинні обов’язково доповнюватися заходами зі створення сприятливих умов та стимулювання ділової активності на внутрішньому ринку України, диверсифікації експорту та імпортозаміщення», - вважає Анатолій Кінах.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.