• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У центрі Києва відкрито виставку підготовчого етапуМіжнародного конкурсу «Територія Гідності»
  Опубликовано: 2014-11-21 12:51:23

  На Майдані Незалежностівідкрито виставку підготовчого етапу Міжнародного відкритого конкурсу на оновлення громадського простору центрального ядра м. Києва з меморіалізацією подій Революції Гідності «Територія Гідності/TERRA DIGNITAS». Планшети виставки розміщені біля 2-ї лінії торговельного центру «Глобус».

  Виставка, підготовлена оргкомітетом конкурсу, діятиме протягом трьох днів - з 21 по 23 листопада.

  На виставці Ви можете ознайомитися з перебігом подій з організації конкурсу, проведенням публічних дискусій, презентацій, круглих столів під час І та ІІ туру Публічного обговорення програми та умов конкурсу, історією місцевості – території проектування, перебігом революційних подій, визначеними номінаціями,статистикою конкурсу, та презентаціями різних громадських ініціатив Майдану.

  Нагадуємо, що подача заявок на участь у конкурсі триває до 30 листопада 2014 року.

  Також повідомляємо, що 20 листопада відбулася презентація конкурсу «Територія Гідності» у Дніпропетровську. Результати спільної праці оргкомітету конкурсута широкої громади були представленів рамках публічної дискусії щодо архітектурного конкурсу проекту «Сквер Героїв України» у Дніпропетровську, ініціатором якого виступає Штаб національного захисту Дніпропетровської області та ОДА.

  Презентація конкурсу «Територія Гідності» відбулася за участіначальника відділу ландшафтної архітектури, комплексного благоустрою Департаменту містобудування та архітектури м. Києва Ганни Бондар.

  У заході взяли участь Дніпропетровські діячі культури та мистецтва, волонтерські організації.

  Прес-служба Департаменту містобудування та архітектури

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.