• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У Черкаській міжрайонній екологічній прокуратурі підсумували результати роботи у І півріччі 2014 року
  Опубликовано: 2014-07-17 11:52:38

   

  Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою забезпечено ефективність нагляду на основних пріоритетних напрямах роботи.

  Зокрема, результативні перевірки проведено у сфері земельних відносин, охорони водних ресурсів та надр, атмосферного повітря, у бюджетній сфері тощо.

  Як зазначив Черкаський міжрайонний екологічний прокурор Дмитро Чустрак, за реагуванням прокуратури реально попереджено незаконне надання понад 20 га земель водного фонду р. Дніпро вартістю 1 млн 680 тис. грн. Протягом І півріччя до судів направлено 14 позовів у сфері земельних відносин на суму більше 1 млн грн.

  Також, у поточному році розпочато кримінальне провадження відносно посадових осіб Канівської районної державної адміністрації, які видали незаконне розпорядження про передачу у приватну власність 15 га земель державного історико-культурного заповідника «Трахтемирів». Орієнтовна вартість цих земельних ділянок становить 360 тис грн.

  За результатами нагляду за додержанням і застосуванням законів щодо захисту прав і свобод громадян та інтересів держави Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою розпочато 4 кримінальні провадження. Розглянуто 41 подання про усунення порушень законодавства.

  За неналежне виконання службових обов’язків до відповідальності притягнуто 22 посадові особи, з яких 20 в органах державного контролю. За актами прокурорського реагування відшкодовано понад 150 тис. грн

  До судів Черкаської області направлено 22 кримінальних проваджень, з яких 2 з ознаками корупції – 1 судом розглянуте.

  У кримінальних провадженнях за фактом незаконного зайняття рибним добувним промислом добровільно відшкодовано більше 30 тис. грн та на суму 100 тис. грн заявлено позови про відшкодування шкоди, заподіяної кримінальним правопорушенням.

  Прес-служба Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.