• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Остап Семерак рассказал европейским аналитикам о самых больших угрозах, стоящих перед Украиной
  Опубликовано: 2014-05-15 20:57:45

  Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак поінформував провідних європейських аналітиків, які займаються міжнародною тематикою, про ситуацію в Україні.

   

  Остап Семерак висловив сподівання, що експерти різними способами доноситимуть у своїх країнах правду про Україну. «Україна сьогодні як ніколи потребує того, щоб про неї говорили правду за кордоном», – зазначив урядовець.

   

  Міністр розповів закордонним гостям, у яких умовах доводиться працювати нинішньому Уряду. «Віримо, що після президентських виборів ситуація в нашій країні зміниться на краще», – сказав він.

   

  Остап Семерак також відзначив, що сьогодні однією з найбільших проблем України, крім діяльності терористичних угруповань та агресії Росії, є корупція. За його словами, Уряд бореться з корупцією, ухвалюючи разом з Парламентом відповідні закони.

   

  Міністр Кабінету Міністрів України також визнав, що організація виборів у східному регіоні України потребує більше зусиль, ніж на решті її території. «Але влада робить усе можливе, щоб убезпечити волевиявлення громадян. Для цього працюють і силові структури держави – МВС, СБУ і громадські активісти», – сказав Остап Семерак.

   

  У зустрічі взяли участь 23 експерти, зокрема, Майкл Емерсон, старший науковий співробітник Центру європейських політичних досліджень (Бельгія), Нейл Мелвін, директор Програми зі збройних конфліктів і управління конфліктами (Швеція), Ніку Попеску, старший аналітик Інституту ЄС з досліджень у сфері безпеки (Франція), Ендрю Вілсон, старший політичний співробітник Європейської ради з міжнародних відносин (Великобританія).

   

  Після спілкування з Міністром Кабінету Міністрів іноземним гостям представили новостворений Центр підтримки реформ. Остап Семерак запросив аналітиків долучатися до співпраці з Центром.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.