• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • На дамбе Киевского моря незаконно роздано 7 га охраняемых земель
  Опубликовано: 2014-05-05 17:35:30

  Однією із головних загроз для безпечного використання Київського водосховища річки Дніпро залишається приватна забудова його охоронних зон.

  Проведеною Дніпровською екологічною прокуратурою перевіркою установлено факти незаконної передачі у приватну власність понад 8 га державних земель для ведення садівництва та забудови, частина з яких належить  до земель  водного фонду річки Дніпро, що знаходяться на території гідротехнічної споруди розподільчої дамби Київської ГЕС.

  Так, службові особи Вишгородської районної державної адміністрації Київської області та районного управління земельних ресурсів у 2007 році незаконно погодили і безоплатно передали у приватну власність окремих членів одного із садівницьких товариств земельні ділянки загальною площею близько 7 га, які знаходяться в межах прибережних захисних смуг річки Дніпро, та безпосередньо товариству земельну ділянку загального користування площею більше 1,4 га, вартість якої склала понад 60 тис. грн.

  За цими фактами стосовно вказаних службових осіб у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України – зловживання владою або службовим становищем, яке завдало істотну шкоду охоронюваним законом інтересам держави.

  Досудове розслідування проводиться слідчим відділом Дніпровської екологічної прокуратури.

  Прес-служба Дніпровської  екологічної прокуратури

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.