• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Смерть от лаваша: чем кормят киевлян

  Опубликовано: 2013-11-14 07:03:00
  Співробітники відділу ветеринарної міліції ГУМВС України в місті Києві в орендованому складському приміщенні, розташованому на вулиці Дегтярівській, виявили підпільний цех з виготовлення лавашів. Їх продавали по ціні одна гривня за штуку.
   
  Як розповів начальник столичної ветеринарної міліції підполковник Олександр Овчаренко:«Перевірений суб’єкт господарювання діяв в незадовільному санітарному стані.
   
  Лаваші тут виготовляли не зважаючи на те, що поруч знаходився газовий балон з пропаном, металевий брухт, бочки, каністри, гума.
   
  В цеху взагалі була відсутня каналізація, гаряча та холодна вода, миючі та дезінфікуючі засоби, спецодяг для персоналу. У всіх них були відсутні медичні книжки, як того потребують Державні санітарні норми».
   
  До того ж, «ветеринарам в погонах» не було надано будь-яких дозвільних документів на функціонування цього цеху та документів на продукцію, з якої взагалі виготовлявся лаваш. На момент проведення перевірки в цеху знаходилось понад 100 кг готової продукції.
   
  По результатам перевірки складено відповідний акт. Матеріали направлено до Шевченківського РУ ГУМВС України в місті Києві для прийняття рішення по суті.
   
  За матеріалами прес-служби ГУ МВС у Києві.
   
  Источник e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.