Смерть от лаваша: чем кормят киевлян

14 ноя, 07:03

Співробітники відділу ветеринарної міліції ГУМВС України в місті Києві в орендованому складському приміщенні, розташованому на вулиці Дегтярівській, виявили підпільний цех з виготовлення лавашів. Їх продавали по ціні одна гривня за штуку.
 
Як розповів начальник столичної ветеринарної міліції підполковник Олександр Овчаренко:«Перевірений суб’єкт господарювання діяв в незадовільному санітарному стані.
 
Лаваші тут виготовляли не зважаючи на те, що поруч знаходився газовий балон з пропаном, металевий брухт, бочки, каністри, гума.
 
В цеху взагалі була відсутня каналізація, гаряча та холодна вода, миючі та дезінфікуючі засоби, спецодяг для персоналу. У всіх них були відсутні медичні книжки, як того потребують Державні санітарні норми».
 
До того ж, «ветеринарам в погонах» не було надано будь-яких дозвільних документів на функціонування цього цеху та документів на продукцію, з якої взагалі виготовлявся лаваш. На момент проведення перевірки в цеху знаходилось понад 100 кг готової продукції.
 
По результатам перевірки складено відповідний акт. Матеріали направлено до Шевченківського РУ ГУМВС України в місті Києві для прийняття рішення по суті.
 
За матеріалами прес-служби ГУ МВС у Києві.
 
Источник

Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/319229.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua