• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Киеве на улицу вышвыривают четыре семьи
  Опубликовано: 2013-11-08 02:03:00
  У столиці чотири родини мешкають у гуртожитку, який от-от мають зруйнувати. У приміщенні немає жодних зручностей. Але люди не полишають свої кімнати, оскільки сподіваються на власне житло. Василь Зима відважився увійти в аварійний гуртожиток і поспілкуватися з мешканцями, залишеними напризволяще.
   
  Гріє буржуйка, уроки при свічці, туалет на дворі. Люди уже кілька років живуть в нелюдських умовах. Гуртожиток на вулиці Заболотній, 132 - їх єдиний прихисток. Саме ця адреса записана у їхніх паспортах. Хоча назвати це помешкання придатним для життя язик не повертається.
   
  Василь Зима, кореспондент:
   
  - Вода в трубах не тече, туалети давно зруйновано, світла немає. Мешкати в таких приміщеннях небезпечно для життя. Тут створено всі умови, щоб люди просто зібрали свої речі і залишили гуртожиток, але їм просто нема куди іти.
   
  Маленький Ярослав соромиться однокласників. Каже, навіть додому нікого не приведеш. Стіни подерті, із меблів лише ліжко, уроки доводиться робити завидна або ж при свічці.
   
  - При свічці незручно.
   
  Телевізор та інші цінні речі винесли невідомі, поки господарів не було вдома.
   
  Сергій Гаврилюк, мешканець гуртожитку:
   
  - Прийшли, тут були розбиті двері, винесені речі, телевізор малий, речі, курточки, так, сапожки, не знаємо, тут же ж, получається, проходной двор, а в слідуючий раз приїхали, сальце поїли, баночку з огірками відкрили.
   
  Доля цієї будівлі вже відома. Гуртожиток Національного Експоцентру, в якому працювали мешканці, продали страховій компанії. І та тепер просить людей на вихід. Та куди ж іти?
   
  Ірина Гаврилюк, мешканка гуртожитку:
   
  - З моїми речами вони продавали квартиру, із моїми речами, вони не знали, що тут люди живуть. Розважальний комплекс, готельний комплекс, а нам нема де жити, тут 30 соток землі, а заручниками одні ми получилися.
   
  Суд постановив бідолахам виселятися, а Експоцентр має забезпечити їх житлом. Утім, пропозиція людей не влаштовує. Їм обіцяють готель, тимчасовий.
   
  Олександр Дядюк, юрист:
   
  - В тих кімнатах зареєстровані інші люди, які отримали ордера, законно зареєстровані, там живе чотири особи, мають ордера, все інше, і от туди переселяють ще чотири особи. Ну, як ви думаєте, порушуються права чи ні?
   
  Тим часом виконавча служба уже навідалася, щоб виселити людей.
   
  - Коли приїжджали сюди хазяєва, вони всі були різні, - одбилися ми.
   
  Тримати оборону люди довго не зможуть. Та й зима скоро, буржуйка не зігріє, коли вдарять морози. Але й подітися нема куди. Глухий кут.
   
  Источник
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.