• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Умышленное отравление в киевском парке
  Опубликовано: 2013-10-28 23:34:00
  Голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Денис Москаль заявляє, що в парку Кіото невідомі спеціально труїли дерева з метою їхнього знищенн, про це повідомляє УНІАН.
   
  Так, влітку 2013 року жителі Деснянського району поскаржились на те, що в парку Кіото засихають сосни. У зв’язку з цим Москаль спрямував депутатські звернення до Державної екологічної інспекції, прокуратури Києва і столичного управління міліції з проханням перевірити факти знищення дерев та притягти до відповідальності осіб, винних у порушенні природоохоронного законодавства.
   
  «Після мого депутатського звернення Державна екологічна інспекція провела перевірку та з’ясувала, що у парку Кіото всихають сосни. Відібравши проби грунту біля цих дерев, інспектори виявили перевищення гранично допустимих концентрацій по декількох показниках. Іншими словами, дерева навмисно труїли, підливаючи у грунт хімічні речовини», - повідомив Москаль.
   
  Він наголосив, що Державна екологічна інспекція передала всі матеріали до Деснянського райуправління міліції для пошуку винних у знищенні дерев.
   
  «Зловмисники вирішили таким варварським способом знищити дерева у парку. Адже у столиці діє мораторій на видалення зелених насаджень, тож отримати ордер на знесення дерев досить складно. Тому вони підливали у грунт хімічні речовини, після чого дерева почали всихати», - заявив Москаль.
   
  Источник
  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  27 мар, 17:30

  27 мар, 17:00

  27 мар, 16:30

  27 мар, 16:00

  27 мар, 15:15

  27 мар, 14:45

  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.