• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Переправлення в Україну контрабандного м'яса може збільшитися
  Опубликовано: 2006-03-27 12:17:00

  Чергову партію контрабандної курятини було затримано учора на придністровському сегменті україно-молдовського кордону.

  Отримавши оперативну інформацію з конфіденційних джерел, прикордонники Котовського загону влаштували на імовірному напрямку руху контрабандистів засідку. Учора близько опівночі з боку кордону з’явився автомобіль „ГАЗ-53” і впевнено рушив у напрямку прикордонного села Гулянка. Перехопити порушника прикордонному наряду одразу не вдалося: вимоги про зупинку водій проігнорував. Лише постріли вгору охолодили молодечий запал контрабандистів. На відстані 1,2 кілометра від кордону ті змушені були зупинитися. У автомобілі двоє наших співгромадян перевозили три тонни курячих стегенець сумнівної якості і без будь-яких документів.

  Ще один автомобіль з контрабандними м’ясопродуктами було затримано напередодні у пункті пропуску „Рава-Руська” на україно-польському кордоні. Спільним прикордонномитним нарядом виявлено невідповідність вантажу вантажівки „Фольксваген” товаросупровідним документам. А якщо простіше – в Україну намагалися ввезти контрабандою сім тонн свинячих ніжок на суму понад 60 тисяч гривень.

  Слід зазначити, що з 26 березня Державним департаментом ветеринарної медицини України введено тимчасову заборону на ввезення в Україну м’яса та м’ясопродуктів, які не супроводжуються відповідними ветеринарними документами, з Польщі, Білорусі та Молдови. У зв’язку з цим фахівці Держприкордонслужби прогнозують зростання кількості спроб контрабандного переправлення зазначених товарів на територію України.

  Усього ж спочатку нинішнього прикордонники вилучили близько 250 тонн м’яса та м’ясопродуктів.

  "Урядовий портал"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.