• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Резонансні злочини та події на Україні
  Опубликовано: 2006-03-28 12:36:00

  Упродовж минулої доби до органів внутрішніх справ України надійшло 2058 заяв про злочини. Вжитими заходами 1021 (49,6%) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів – 3 вбивства, 4 факти завдання тяжких тілесних ушкоджень, 3 розбійних напади, 34 пограбування, 6 фактів незаконного заволодіння транспортними засобами.

  до органів внутрішніх справ України надійшло 2058 заяв про злочини. Вжитими заходами 1021 (49,6%) з них розкрито «за гарячими слідами». Серед розкритих злочинів – 3 вбивства, 4 факти завдання тяжких тілесних ушкоджень, 3 розбійних напади, 34 пограбування, 6 фактів незаконного заволодіння транспортними засобами.

  За незаконне зберігання зброї затримано 2 особи. У правопорушників вилучено автомат, обріз мисливської рушниці та 26 набоїв.

  затримано 2 особи. У правопорушників вилучено автомат, обріз мисливської рушниці та 26 набоїв.

  За злочини в сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин затримано 42 особи. У них вилучено 1,1 кг наркотиків.

  затримано 42 особи. У них вилучено 1,1 кг наркотиків.

  За адміністративні правопорушення, вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 1885 осіб.

  вчинені в громадських місцях, до відповідальності притягнуто 1885 осіб.

  За порушеними кримінальними справами заарештовано 42 особи.

  заарештовано 42 особи.

  Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 97 дорожньо-транспортних пригод, у яких 13 осіб загинули та 128 травмовані.

  зафіксовано 97 дорожньо-транспортних пригод, у яких 13 осіб загинули та 128 травмовані.

  Упродовж минулої доби порушено 101 кримінальну справу за злочинами економічної спрямованості, з них 40 – у сфері службової діяльності, у тому числі 8 – про хабарництво.

  порушено 101 кримінальну справу за злочинами економічної спрямованості, з них 40 – у сфері службової діяльності, у тому числі 8 – про хабарництво.

  У Херсоні на вулиці було знайдено мертвим з травмою голови 27-річного місцевого жителя. Вжитими заходами за підозрою в скоєнні вбивства затримано 17-річного харків’янина, учня училища. Попередньо встановлено, що він увечері 25 березня убив потерпілого на вулиці під час раптово виниклої сварки.

  на вулиці було знайдено мертвим з травмою голови 27-річного місцевого жителя. Вжитими заходами за підозрою в скоєнні вбивства затримано 17-річного харків’янина, учня училища. Попередньо встановлено, що він увечері 25 березня убив потерпілого на вулиці під час раптово виниклої сварки.

  У місті Снігурівка Миколаївської області в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано двох місцевих жителів віком 24 та 23 років, які ввечері 25 березня в їх квартирі під час сварки після спільного вживання спиртних напоїв вбили свого 30-річного приятеля.

  в результаті проведення оперативно-розшукових заходів затримано двох місцевих жителів віком 24 та 23 років, які ввечері 25 березня в їх квартирі під час сварки після спільного вживання спиртних напоїв вбили свого 30-річного приятеля.

  У місті Херсон у своїй квартирі було знайдено мертвим з травмою голови 58-річного пенсіонера. За підозрою в скоєнні вбивства затримано 31-річного безробітного сина потерпілого. Попередньо встановлено, що він декілька годин тому убив батька під час сварки, що виникла на ґрунті неприязних відносин.

  у своїй квартирі було знайдено мертвим з травмою голови 58-річного пенсіонера. За підозрою в скоєнні вбивства затримано 31-річного безробітного сина потерпілого. Попередньо встановлено, що він декілька годин тому убив батька під час сварки, що виникла на ґрунті неприязних відносин.

  У Херсоні правоохоронці затримали двох місцевих жителів віком 19 та 22 років, які вдень 26 березня в будинку 65-річного пенсіонера під час сварки, що виникла на ґрунті неприязних відносин, заподіяли господарю смертельні тілесні ушкодження.

  правоохоронці затримали двох місцевих жителів віком 19 та 22 років, які вдень 26 березня в будинку 65-річного пенсіонера під час сварки, що виникла на ґрунті неприязних відносин, заподіяли господарю смертельні тілесні ушкодження.

  У місті Керчі АР Крим затримано 32-річного безробітного місцевого жителя, за місцем проживання якого вилучено автомат Калашникова та 26 набоїв до нього.

  затримано 32-річного безробітного місцевого жителя, за місцем проживання якого вилучено автомат Калашникова та 26 набоїв до нього.

  Двоє школярів прилучилися до фальшування гривень

  У Вінниці працівники ДСБЕЗ затримали злочинну групу в складі трьох місцевих жителів віком 19–17 років (двоє з них – учні школи), які за місцем проживання одного з них за допомогою комп’ютерної техніки виготовляли фальшиві купюри номіналом 5 гривень, які реалізовували на ринках міста. У правопорушників вилучено 106 таких купюр та комп’ютерну техніку.

  працівники ДСБЕЗ затримали злочинну групу в складі трьох місцевих жителів віком 19–17 років (двоє з них – учні школи), які за місцем проживання одного з них за допомогою комп’ютерної техніки виготовляли фальшиві купюри номіналом 5 гривень, які реалізовували на ринках міста. У правопорушників вилучено 106 таких купюр та комп’ютерну техніку.

  Колишнього посадовця правосуддя «наздогнало»

  На Запоріжжі в ході розслідування кримінальної справи, порушеної за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень) відносно посадових осіб Запорізької облдержадміністрації під час створення товариства з обмеженою відповідальністю викрито одного з колишніх заступників глави згаданої ОДА. Він у 1999 році підписав протокол зборів і установчий договір учасників про створення іншого товариства з обмеженою відповідальністю, згідно з яким до статутного фонду зазначеного товариства незаконно було передано цілісний майновий комплекс одного з підприємств, на відчуження якого згоди сесії облради не було. У результаті цього завдано збитки територіальній громаді на загальну суму 2,1 млн гривень. Відносно посадовця обласною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

  в ході розслідування кримінальної справи, порушеної за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень) відносно посадових осіб Запорізької облдержадміністрації під час створення товариства з обмеженою відповідальністю викрито одного з колишніх заступників глави згаданої ОДА. Він у 1999 році підписав протокол зборів і установчий договір учасників про створення іншого товариства з обмеженою відповідальністю, згідно з яким до статутного фонду зазначеного товариства незаконно було передано цілісний майновий комплекс одного з підприємств, на відчуження якого згоди сесії облради не було. У результаті цього завдано збитки територіальній громаді на загальну суму 2,1 млн гривень. Відносно посадовця обласною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

  "ДЗГ МВС України"


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.