• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Закон щодо вдосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла
  Опубликовано: 2006-03-29 12:38:00

  У Верховній Раді України зареєстровано проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо вдосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла та недопущення махінацій, типових до ситуації з "Еліта-Центром"), поданий народним депутатом А. Семиногою

  Законопроектом вносяться зміни до законів "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю", "Про інвестиційну діяльність", "Про рекламу", "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг".

  Пропонується вдосконалити державне регулювання у сфері будівництва житла та стабілізації ситуації на первинному ринку житла.

  Відповідно до проекту, "Обов\'язковою умовою укладання угоди між управителем фонду та забудовником має бути укладання забудовником з визначеним управителем страховиком договорів обов\'язкового страхування відповідальності перед третіми особами - установниками фонду при проведенні будівельно-монтажних робіт від ризиків порушення термінів будівництва та завдання моральної і матеріальної шкоди третім особам внаслідок неякісного виконання будівельно-монтажних робіт - на користь установників фонду".

  На думку автора проекту, прийняття законопроекту дасть можливість унеможливити в подальшому махінації на ринку житлового будівництва, захисту інтересів інвесторів та притягнути до відповідальності посадових осіб органів державної та місцевої влади.

  "ВРУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.