• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • АМКУ турбується про державні закупівлі
  Опубликовано: 2006-04-03 13:02:00

  Антимонопольний комітет України занепокоєний позицією деяких органів влади стосовно погодження постанови Кабінету Міністрів України щодо функціонування системи державних закупівель.
  Зокрема, у розвиток нещодавніх змін законодавства Комітет своєчасно розробив та передав на погодження залученим органам влади проект відповідної постанови.

  Зокрема, у розвиток нещодавніх змін законодавства Комітет своєчасно розробив та передав на погодження залученим органам влади проект відповідної постанови.


  Натомість Мінекономіки відмовляється погоджувати цей документ в частині збільшення бюджетних призначень Комітету за рахунок зменшення своїх. Окрім цього, одну узгоджувальну нараду Міністерство проігнорувало, а друга не відбулася через відсутність представників ще й Мін’юсту та Мінфіну.


  «Ситуація, що склалася, затримує виконання покладених законодавством на Антимонопольний комітет нових функцій і ставить під загрозу зриву функціонування системи державних закупівель взагалі. Така безвідповідальна та зухвала позиція органів влади є неприпустимою. Сподіваюсь, вони вчасно схаменуться.

  Тому я закликаю усіх конструктивно підійти до вимог Закону, без амбіцій, але з повагою до Верховної Ради, яка прийняла цей закон, та до Президента, який його підписав, - наголосив Голова Комітету Олексій Костусєв. - А для того, аби якнайшвидше врегулювати ситуацію, я сьогодні звернувся до Прем’єр-міністра України листом, у якому висловив стурбованість нинішнім становищем та попрохав його особисто втрутитися у вирішення конфлікту».

  "АМКУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.