• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Братанов підніме пільги для донецьких студентів
  Опубликовано: 2006-04-06 11:43:00

  Студенти Донецької області будуть відпочивати влітку з комфортом, а на навчання вони поїдуть по пільговими цінами на квитки. Так, у 2004 році на компенсацію студентських пільг на проїзд у міському транспорті було виділено 1,231 млн. грн., у 2005 – 3 млн. грн., а у 2006 році – 3,9 млн. грн.

  Заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр Братанов провів засідання обласної студентської ради (консультативно-дорадчий орган при облдержадміністрації).

  Під час наради особливу увагу було приділено розгляду організації оздоровлення та відпочинку студентів. Було відзначено, що в Донецькій області з бюджетів усіх рівнів на оздоровлення студентів пільгових категорій у 2006 році буде виділено 130 тис. грн. Також більшість вищих навчальні закладів області передбачили цільові кошти на модернізацію студентських баз відпочинку.

  Окремо на засіданні обговорювалися питання щодо пільгового проїзду студентів в автотранспорті. Заступник голови облдержадміністрації підкреслив, що в останні роки в області значно покращилася ситуація з компенсацією студентських пільг на проїзд. Так тільки у Донецьку у 2004 році на ці цілі було виділено 1,231 млн. грн., у 2005 – 3 млн. грн., а у 2006 році – 3,9 млн. грн.

  „Ми усвідомлюємо, що молодь – це майбутнє України. Тому одним з пріоритетних завдань обласної влади залишається впровадження реформи освіти, розширення студентського самоврядування та соціальний захист студентства”, – зазначив Олександр Братанов.

  Довідка:

  Обласна студентська рада – консультативно-дорадчий орган при облдержадміністрації.

  Мета діяльності – більш повного врахування позицій студентської молоді при виробленні та реалізації державної політики у сферах освіти, праці, соціального становлення та розвитку молоді, налагодження конструктивної взаємодії між органами державної влади і студентськими організаціями, органами місцевого самоврядування вищих навчальних закладів Донецької області.

  "Урядовий портал"


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.