• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Мистецтво знайомства: поради

  Опубликовано: 2024-06-16 07:24:19

  Правильне знайомство - це те, яке призводить до подальшого спілкування і викликає позитивну реакцію. Як же зробити знайомство успішним?

  Як почати?

  Перший крок - привернути увагу. Найпростіший і найпоширеніший спосіб - це звичайне "привіт!". Ввічливість вимагає привітання у відповідь, що вже встановлює контакт.

  Інший ефективний метод - поставити "суперзапитання". Запитання бувають закритими, що вимагають короткої відповіді, і відкритими, що дозволяють розгорнуту відповідь. Наприклад, запитання "котра година?" отримає лаконічну відповідь, тоді як запитання про думку з приводу стилю одягу може призвести до тривалої бесіди.

  Компліменти

  Компліменти допомагають висловити симпатію. Однак важливо бути оригінальним. Стандартне "ти красива" приємне, але передбачуване. Набагато краще сказати щось незвичайне, наприклад, відзначити проникливий погляд або цікаву деталь у вбранні.

  Довіра ситуації

  Іноді варто діяти за ситуацією. Наприклад, можна запропонувати допомогу: "Дозвольте, я допоможу вам донести пакети". Це встановлює тактильний контакт і створює відчуття довіри.

  Шумові ефекти

  Привернути увагу можна і незвичайним способом, наприклад, шумом. Можна поскаржитися на погоду: "Яка сльота! А ви любите зиму?" Або використати несподіваний звук, як дзвінок велосипеда, щоб почати розмову.

  Креативні підходи

  Для незабутнього знайомства можна використовувати нестандартні методи. Наприклад, представитися співробітником соціологічної служби і провести опитування на цікаву тему.

  Що далі?

  Після знайомства є два шляхи: продовжувати спілкування або обмінятися контактами для майбутніх зустрічей. Якщо немає можливості продовжувати розмову, можна попросити номер телефону. Наприклад, підійдіть із проханням допомогти написати смс, а потім впишіть її номер у рядок адресата.

  Теми для розмови

  Важливо, щоб бесіда була цікавою і комфортною для обох. Це можуть бути жарти, розповіді, обговорення фільмів, науки, політики або інших тем, що цікавлять. Головне - знайти спільні точки дотику.

  Якщо розмова не клеїться, похід у кіно може стати чудовим рішенням. Перегляд фільму дає час на встановлення тактильного контакту і надає теми для обговорення після сеансу.

  Висновок

  Успіх будь-якого знайомства залежить від позитивних емоцій. Даруйте їх одне одному, і спілкування стане легким і приємним.


  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.