• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Як повернути коханого чоловіка

  Опубликовано: 2024-06-22 07:24:28

  Ще в XIX столітті на Мальті, Філіппінах і в Чилі було ухвалено Сімейні кодекси, згідно з якими розлучення в цих країнах було неможливим. Однак навіть чоловіки цих держав знаходили способи обійти закон і вирушити на пошуки щастя. Тому жінки всього світу часто ставлять собі питання: як повернути чоловіка після того, як він пішов?

  Перші кроки після розставання
  Першою реакцією багатьох жінок після розриву стосунків буває бажання помститися. Способи помсти можуть бути різними: шантаж дітьми, вимоги матеріальної компенсації, підступи нової коханої або навіть погроза самогубством. Однак цей шлях руйнівний насамперед для самої жінки. Помста посилює біль і забирає час, який можна було б витратити на самовдосконалення. Тому важливо заспокоїтися і вирішити, чи варто боротися за повернення коханого.

  Створення нових стосунків
  Якщо рішення повернутися до чоловіка прийнято, необхідно почати з роботи над собою. Колишні стосунки вже не повернути, і потрібно створювати нові. Важливо змінювати не тільки зовнішність, а й внутрішній світ. Нова зачіска, стиль одягу, скинуті кілограми і заняття спортом - це тільки частина процесу. Набагато важливіші внутрішні зміни.

  Аналіз і самовдосконалення
  Для початку потрібно об'єктивно проаналізувати минулі стосунки. Важливо зрозуміти, що в сімейних конфліктах винні завжди двоє. Потрібно побачити причини розбіжностей і в своїй поведінці, а не тільки у вчинках чоловіка або розлучниці. Після цього можна виробляти план повернення чоловіка.

  Уникнення помилок
  У перший час після розставання краще уникати зустрічей з колишнім партнером, щоб не наробити дурниць. Але пізніше, змінившись і ставши впевненою в собі, можна "випадково" з'являтися на його шляху. Однак потрібно уникати поширених помилок:

  Прохання повернутися: Благання і вмовляння повернутися часто викликають зворотний ефект. Чоловік має побачити зміни, а не повернення до старого.

  Виклик жалості: Просити про допомогу через брак грошей, проблеми зі здоров'ям або самотність - неефективно. Це робить жінку жалюгідною і непривабливою.

  Звинувачення: Постійні закиди й агресія тільки відштовхують. Якщо мета - повернути чоловіка, необхідно знайти в собі сили для прощення.

  Інтерес до суперниці: Розпитування про нову жінку можуть призвести до болісних порівнянь. Краще не нагадувати про минулі рани.

  Новий образ
  Чоловіки за своєю природою мисливці та завойовники. Щоб повернути його, потрібно стати для нього новою і загадковою жінкою, з якою він захоче будувати стосунки. Важливо продумати свій образ і стиль поведінки до дрібниць. Це має бути приємно як для себе, так і для оточуючих. Тоді шанси на повернення коханого значно зростуть.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.