• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Закон про мобілізацію: Посилення відповідальності та штрафів

  Опубликовано: 2024-05-20 12:00:15

  Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає збільшення штрафів для осіб, які ухиляються від мобілізації та військової служби. Це важливий крок для зміцнення обороноздатності країни та забезпечення національної безпеки.

  Згідно з даними з Картки законопроєкту на сайті Верховної Ради, президент підписав цей закон 17 травня, що свідчить про його актуальність і важливість для держави.

  Варто відзначити, що закон було ухвалено Верховною Радою 11 квітня під номером №10449 і підписано самим президентом 16 квітня. Цей закон має набути чинності 18 травня, тому відтепер будуть посилені відповідальність та штрафи за ухилення від військової мобілізації.

  Згідно з новими нормами, чоловіків призивного віку будуть штрафувати за невиконання вимог закону про мобілізацію, зокрема за неповідомлення про зміну даних або невідвідування військкомату.

  Штрафи будуть накладатися протягом року з моменту виявлення правопорушення, але не пізніше трьох місяців. Важливо також зазначити, що виписувати штрафи можуть заочно, без присутності порушника, але з необхідністю підтвердження отримання виклику від військкомату.

  Цей крок вважається важливим для зміцнення національної обороноздатності та мобілізаційних можливостей країни, забезпечуючи належний рівень безпеки в умовах загрози зовнішньої агресії. Відповідальність перед батьківщиною є важливою складовою громадянської поведінки та допомагає зміцнити державну безпеку в цілому.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.