• Головна / Main Page
 • СТРІЧКА НОВИН / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Угода про вільну торгівлю між Україною та Канадою: новий крок у співробітництві

  Опубликовано: 2024-04-12 09:00:20

  11 квітня Верховна Рада України ратифікувала оновлену угоду про вільну торгівлю з Канадою, що відкриває нові можливості для розвитку торговельних зв'язків між двома країнами. Цю історичну подію оголосило Міністерство економіки України.

  Угода надає українським виробникам можливість скористатися преференціями на канадському ринку, що сприятиме збільшенню обсягів експорту українських товарів. Крім того, вона стимулює модернізацію та розвиток виробництва в Україні, що зміцнить економічне партнерство між обома країнами.

  В Міністерстві економіки підкреслюють, що ця угода є однією з найпрогресивніших у світі. Вона охоплює широкий спектр питань, включаючи послуги, фінансові послуги, інвестиції, тимчасовий в’їзд для ділових осіб, телекомунікації, торгівлю та гендер, малі та середні підприємства, торгівлю та корінні народи, а також регуляторну практику.

  Угода також включає розділи про цифрову торгівлю, правила походження товарів, політику конкуренції, державні підприємства, державні закупівлі, охорону навколишнього середовища, трудові права, боротьбу з корупцією та відповідальність у бізнесі.

  Ця ратифікація відображає стратегічне бажання обох країн сприяти економічному зростанню та розвитку, розширюючи можливості для співпраці та інвестиційного партнерства. Вона є важливим кроком для української економіки, сприяючи розширенню ринків збуту та підвищенню конкурентоспроможності вітчизняних виробників.

  e-news.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна.