• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Україні стартує наступний етап медреформи
  Опубликовано: 2022-07-04 13:45:24

  Міністерство охорони здоров'я оголосило про запуск нового етапу медичної реформи – інфраструктурного. Він передбачає об'єднання мережі лікарень однієї області до одного госпітального округу.

  Про це 2 липня повідомила пресслужба МОЗ.

  При цьому округ поділять на шпитальні кластери, з урахуванням:

  меж адміністративно-територіальних одиниць;
  географічних особливостей регіону та стану автомобільних доріг;
  демографічних характеристик чисельності населення;
  оптимальних клінічних маршрутів пацієнтів для своєчасного доступу до медичної та реабілітаційної допомоги;
  навантаження на медичних працівників та спеціалістів з реабілітації.

  Крім того, мережу лікарень згідно з видами медичної допомоги поділять на надкластерні, кластерні та загальні лікарні. Медзаклади отримуватиму обладнання відповідно до свого кластеру.

  "Найпростіші випадки лікуватимуться якомога ближче до пацієнта, у загальних лікарнях. Такі лікарні розміщуватимуться з розрахунку один медичний заклад на 50-80 тисяч населення. У складніших випадках пацієнта доставлятимуть до кластерних та надкластерних лікарень, які надаватимуть високоспеціалізовані послуги", - пояснили в МОЗ.

  Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я надало медичним установам, які опинилися на окупованих Росією територіях, низку рекомендацій щодо роботи в умовах окупації. За даними МОЗ, на окупованих російськими військами територіях знаходяться 235 медустанов та понад 200 бригад екстреної медичної допомоги.

  Віта Молодан

  Інф. delo.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  11 авг, 10:30

  04 авг, 12:30

  01 авг, 14:00

  27 июл, 17:30

  27 июл, 09:30

  25 июл, 09:15

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.