• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Які люди найбільше реагують на перепади погоди, та як з цим боротися
  Опубликовано: 2022-05-22 20:28:16

  Часто наше самопочуття напряму залежить від погодних «карусель» за вікном.

  Цього тижня погода випробовує українців на міцність — восени температура різко впаде до 15 градусів, а потім знову повернеться до позначки +30, інформує Ukr.Media.

  Такі різкі перепади можуть стати причиною поганого самопочуття. Все тому, що організм просто не встигає так швидко пристосовуватися і реагує на зміни головним болем і поганим настроєм.

  Лікар-невролог Тетяна Майкова і сімейний лікар Віктор Сидоренко, розповіли, чому ми відчуваємо погодні перепади і що робити, щоб не реагувати на зміни клімату.

  «Наш організм реагує на зміни погоди незалежно від їх якості: на похолодання або потепління. У нас змінюється тиск, цукор у крові, навіть лейкоцитарна формула», — пояснює лікар-невролог Тетяна Майкова.

  У зоні ризику

  Самопочуття залежить від зміни температури, вологості повітря або атмосферного тиску. Але найбільший ризик стати метеозалежним — у людей з хронічними хворобами.

  «Люди з хронічними серцево-судинними захворюваннями найбільше реагують на зміни погоди. Зростає кількість інсультів, інфарктів, гіпертонічних криз», — зазначає сімейний лікар Віктор Сидоренко.

  «Біль у суглобах на погоду — теж звичайне явище», — каже лікар. — А люди, які раніше ламали кінцівки, взагалі мають синоптичний дар — сиру погоду вони можуть передбачити десь за добу. Адже під час різкого температурного перепаду змінюється тиск в суглобах і м’язах. Як не дивно, сильно на погоду реагують діти. Тому в ці дні будьте уважними до свого малюка.

  А якщо ви метеозалежні — лікарі рекомендують:

  менше піддаватися стресу;
  не перепрацьовувати;
  правильно харчуватися;
  спати не менше 8-9 годин;
  більше рухатися.
  Будьте обережними!

  Якщо ви часто погано себе почуваєте на зміни погодних умов, то це привід звернутися до лікаря і провести обстеження серця, судин і кісткової тканини.

  Метеочутливим бажано мати індивідуальну аптечку — для цього проконсультуйся з лікарем. Стежте за своїм самопочуттям і не ігноруйте найменші ознаки хвороби.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.