• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • США: Україна має сама вирішувати, як закінчити війну. Наше завдання – посилити її позицію
  Опубликовано: 2022-05-18 15:00:52

  Україна має сама вирішувати, як закінчити широкомасштабну війну проти Росії. Завдання США – посилити її позицію, заявив на брифінгу речник Держдепу Нед Прайс і визнав, що зараз про переговори на високому рівні не може бути й мови.

  Один із репортерів попросив сказати, яким США бачать ідеальне закінчення війни, і зазначив: президент Франції Емманюель Макрон натякнув на необхідність винести уроки Першої світової війни і не надто жорстоко карати Росію.

  "Не нам вибирати ідеальний ендшпіль. Наші українські партнери мають визначити, як вони хотіли б, щоб цей конфлікт закінчився", – відповів Прайс.

  Він додав, що США та міжнародне співтовариство дуже хотіли б, щоб закінчився конфлікт, кровопролиття та звірства, які Росія чинить в Україні.

  Проте Прайс наголосив: цілі визначає не США, а уряд України, який висловлює волю українського народу.

  "Наше завдання – всіляко підтримувати наших українських партнерів, зміцнювати їхні позиції за столом переговорів, визнаючи, що наразі про переговори на високому рівні не може бути й мови. Ми дуже чітко почули від наших українських партнерів, що істотного прогресу немає, що РФ залишається непохитною на своїх позиціях", – сказав речник Держдепу.

  Він пояснив, що зараз США діють у двох напрямках: "зміцнюють руки Києва" і за вторгнення завдають Росії витрат, про які Москву попереджали з кінця минулого року.

  Марк Сировой

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.