• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Вчені з’ясували, як фастфуд впливає на сон і пам’ять підлітків
  Опубликовано: 2022-05-16 20:48:06

  Дослідники вивчили харчові звички старшокласників і з’ясували, як ті впливають на сон підлітків. Спостереження проводили в 64 країнах світу, воно охопило 175 тисяч підлітків. Висновки дослідження опубліковані на сайті Квінслендського університету.

  «Аналіз даних 175 261 підлітка у віці від 12 до 15 років показав, що часте вживання нездорової їжі пов’язане з поганою якістю сну, який, в свою чергу, негативно впливає на їхнє самопочуття, пам’ять і когнітивні здібності», — йдеться в звіті.

  Згідно зі звітом учених, у підлітків, які часто споживали газовану воду, ймовірність проблем зі сном була на 55% вищою, ніж у тих, хто пив менше цих солодких напоїв.

  «Ідеться приблизно про три напої на день, в порівнянні з одним», — уточнюють фахівці.

  Також, експерти зазначили, що порушення сну спостерігалося і у дітей, якщо вони споживали фаст-фуд більш ніж чотири рази на тиждень. При цьому, як наголосили автори дослідження, у дівчаток порушення траплялися вдічі частіше, ніж у хлопчиків.

  «Ці результати викликають більше занепокоєння, оскільки неякісний сон негативно позначається на добробуті і когнітивному розвитку підлітків», — прокоментував автор дослідження Асад Хан.

  Хан наголосив, що профілактичні заходи повинні починатися в школах і родині. В освітніх установах вчені рекомендують обмежити доступ дітей до газованої води і шкідливих перекусів, а батькам — рідше купувати їх додому і залучати дітей до подібного раціону, особливо, якщо в сім’ях ростуть дівчатка.

  Нагадаємо, раніше вчені розповіли, чим фастфуд небезпечний для дітей. А торік в Лондоні заборонили рекламу фастфуду у транспорті.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.