• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Топ 5 фруктів, які гарно профілактують появу закрепу
  Опубликовано: 2022-05-15 21:24:19

  У закрепах мало приємного, і кожна людина у своєму житті колись зіштовхується з ними. Щоб звести цей ризик до мінімуму, вживайте дані фрукти частіше, адже вони містять клітковину або харчові волокна, інформує Ukr.Media.

  Апельсини

  У одному середньому апельсині близько 3 г волокон. Цей фрукт також є багатим джерелом розчинних волокон, які швидше проводять їжу через кишківник і захищають від закрепів. Апельсин містить природний проносний засіб у формі флаванолу, званого нарингеніном, як передає Интернет-издание для девушек и женщин от 14 до 35 лет Pannochka.net

  Гуава

  Це одне з найбагатших джерел харчових волокон серед усіх фруктів у нашому рейтингу. Їжте гуаву один раз на день для здорового спорожнення кишківника і профілактики закрепів.

  Виноград

  Також містить безліч волокон — у 100 грамах винограду міститься близько 4 грамів клітковини. Щоденне його вживання стабілізує спорожнення кишківника.

  Яблука

  Лише одне середнє яблуко містить 4,4 грама клітковини. Цей фрукт є сенс включати у щоденне харчування, і особливо за умови регулярних закрепів.

  Груші

  Вони багаті на харчові волокна, а плоди середнього розміру містять їх у кількості 5,5 г. Груші також мають фруктозу і сорбіт, які стимулюють спорожнення кишківника, діючи як природні проносні.

  aspekty.net

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.