• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Для України перемогою буде звільнення всіх захоплених територій - Кулеба
  Опубликовано: 2022-05-10 14:45:31

  "Картина перемоги" у війні, яку розпочала росія, змістилася до повного звільнення українських територій від російської окупації. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю Financial Times, пише УНН.

  Повідомляється, що на знак зростаючої довіри до Києва після того, як наступ Москви на сході Донбасу, схоже, застопорився, Кулеба сказав, що "картина перемоги — це концепція, що розвивається".

  Цитата

  "У перші місяці війни перемога для нас виглядала як виведення російських військ на позиції, які вони займали до 24 лютого, та оплата завданих збитків. Зараз, якщо ми будемо досить сильні на військовому фронті і виграємо битву за Донбас, що матиме вирішальне значення для наступної динаміки війни, звичайно, перемогою для нас у цій війні буде визволення решти наших територій", - сказав Кулеба.

  Деталі

  Голова МЗС сказав, що лише поразка росії дозволить Україні знову відкрити свої чорноморські порти та відродити свою експортну економіку.

  Якщо Київ отримає "ще більшу військову підтримку, ми зможемо відкинути їх із Херсонської області (на півдні України), розгромити Чорноморський флот та розблокувати прохід", - зазначив Кулеба.

  Але він також визнав, що кровопролиття може бути надто великим, і Україні, можливо, зрештою доведеться вести переговори про врегулювання. За його словами, у цьому випадку Київ хотів би "підійти до неминучого моменту із найсильнішими картами".

  Доповнення

  Раніше Президент України Володимир Зеленський розповідав про три етапи ведення війни, під час якої Україна протистоїть росії, і зазначив, що на першому Україна зупинила просування окупантів уперед.

  Зеленський заявляв, що українці не готові віддати частину територій своєї держави російській федерації.

  Анна Мурашко

  Джерело: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  01 июл, 13:45

  30 июн, 17:00

  30 июн, 16:00

  30 июн, 15:30

  30 июн, 13:30

  30 июн, 12:45

  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.