• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • 2022 рік буде краще минулого. Названо країни, які «врятують туризм» в Україні
  Опубликовано: 2022-01-26 18:00:30

  Турфірми намагаються уникнути повернення коштів і ануляцій запланованих поїздок іноземців в нашу країну.

  Ризики військового вторгнення Росії значно впливають на туристичну сферу в країні. Про це кажуть опитані РБК-Україна експерти туристичного ринку.

  "Думаю, світ розуміє, що вторгнення в Україну не буде, але всі наші партнери перестраховуються, щоб потім уникнути повернення коштів, ануляцій, і поки припиняють Україну. Зараз йдеться про складну ситуацію з весною", - говорить РБК-Україна Марія Юхновець, президент Асоціації в'їзних туристичних операторів України, представник компанії-туроператора "Sputnik Kyiv DMC".

  Але після 2014 року і пандемії такі кроки для українських туроператорів вже передбачувані, особливо враховуючи тривожні посили в ЗМІ, зазначає експерт.

  Втім, за її словами, такого критичного стану в туризмі, який був e 2014 році – коли в один день скасування були лист за листом – поки немає.

  Туристам пояснюють, що ситуація в Україні спокійна
  Іноземним партнерам пояснюють, що ситуація всередині країни спокійна і контрольована, адже в деяких дуже віддалених країнах поширюється інформація, що в Києві вже нібито щось відбувається, каже президент Асоціації.

  "Ми дійсно впевнені, що військового конфлікту не буде і ситуація стабілізується вже найближчим часом. Наше найбільше переживання не про Європу - вони завжди обережні та все планують розумно - ще й в умовах пандемії навіть на половину не відновила свої подорожі", - пояснює вона.

  Марія Юхновець додає: минулого року "панацеєю і порятунком" стали країни Перської затоки, які допомогли залишитися українським туроператорам на плаву. Вона очікує, що вони "врятують туризм" і цього року.

  "Ми, включаючи колег з готелів, щоб ситуація не вплинула на очікуваний потік туристів звідти вже з травня. Очікується, що їх буде не менше, ніж у 2021 році. Якщо ця стресова ситуація зупиниться, то в цілому 2022 рік має бути краще 2021-го. У грудні я б сказала, що рік повинен бути дуже хороший, тому що у нас сталася "туристична казка" з Перською затокою, і європейці почали потроху повертатися. В цілому рік повинен бути хороший, хоча констатуємо, що початок року - тривожний", - констатує експерт.

  Нагадаємо, раніше ми писали, скільки грошей заробила Україна на туризмі в пандемію.

  КАТЕРИНА ГОНЧАРОВА, ОЛЬГА МАДЖУМДАР

  Инф. rbc.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.