• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Україні нові правила перереєстрації автомобілів: що змінилося
  Опубликовано: 2022-01-21 15:30:41

  Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку перереєстрації автомобілів. Нововведення стосуються автомобілів, власники яких занесені до Єдиного реєстру боржників, а також конфіскованих транспортних засобів. Відповідну постанову №32 Кабмін ухвалив на засіданні 19 січня.

  Згідно з ухвалою, такий транспортний засіб тепер можна перереєструвати на ім'я нового власника без згоди старого власника.

  Здійснити перереєстрацію без відома власника тепер можна у двох випадках: якщо транспортний засіб придбано на електронному аукціоні або якщо машина була конфіскована виконавчою службою за борги та надалі перепродана.

  У таких випадках сервісний центр має право провести перереєстрацію нового власника без згоди або присутності колишнього власника.

  Також постанова розширює перелік винятків, у яких здійснюється перереєстрація транспортного засобу боржників:

  - якщо перереєстрація не пов'язана із відчуженням;

  - транспорт придбано на аукціоні з продажу конфіскованих машин;

  - транспорт отримано як погашення боргу;

  - транспорт отримано безкоштовно у межах розпорядження конфіскованим майном.

  У Міністерстві юстиції також зазначили, що цією ухвалою врегулювали перереєстрацію конфіскованих заставних автомобілів.

  Згідно з пояснювальною запискою, раніше сервісні центри МВС відмовляли у реєстрації авто, яке було продано банком у межах закону про забезпечення вимог кредиторів, тобто заставного автомобіля.

  Наталия Фреик

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA является частью

  Free Ukraine Media Group

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.