• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Третина українців вважають 2021 рік успішним — опитування Рейтингу
  Опубликовано: 2021-12-29 14:00:49

  Третина українців змогли реалізувати у 2021 році всі або більшість своїх планів. Ще половині вдалося частково реалізувати плани і лише 13% сказали, що їм нічого не вдалося. Такими є результати підсумкового річного онлайн-опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг".

  Також українці оцінили успішність цього року: для кожного третього рік був успішним, для половини посереднім і лише для кожного десятого – зовсім не успішним.

  Майже 40% українців кажуть, що задоволені своїм життям, ще 30% – швидше задоволені, близько 20% – не дуже задоволені й 11% – незадоволені зовсім. Дещо частіше про те, що вони задоволені життям, говорили молодші опитані та чоловіки. Також чим вище опитані оцінюють свій дохід, тим успішнішим, на їх погляд, був їхній рік.

  Водночас, понад 40% опитаних цього року часто відчували стрес. Ще 29% – іноді були у стресі, 22% – рідко або дуже рідко і лише 7% – ніколи. Найчастіше про відчуття стресу говорили люди з нижчими доходами і жінки.

  Цікаво, що у 2021 році українці відчували любов до інших помітно частіше, ніж любов до себе. Відносно часто відчували радість, смуток і гнів. Ще рідше – подив, а найрідше – страх.

  Загалом чим частіше люди відчували емоції радості й любові, тим більш успішним вони оцінюють свій рік, задоволені своїм життям і менше переживали стрес.

  Найпопулярнішим видом дозвілля цього року був перегляд фільмів і серіалів, а також приготування улюблених страв. Також популярним видом дозвілля було читання чи прослуховування книг і відвідування гостей.

  Вадим Ребрина

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.