• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • В Україні запустили реєстр засуджених за сексуальні злочини проти дітей – Мін'юст
  Опубликовано: 2021-10-27 14:30:47

  В Україні запустили реєстр людей, засуджених за сексуальні злочини проти дітей. Про це повідомила пресслужба Мін'юсту та заступниця міністра юстиції Олена Висоцька в ефірі каналу Україна 24.

  Як зазначається, реєстр запущено в тестовому режимі, до нього внесено дані про 171 особу, яка була притягнута до відповідальності та відбуває покарання за сексуальні злочини проти неповнолітніх.

  У міністерстві пояснюють, що реєстр наповнює Мін'юст разом з органами прокуратури та суду, щоб навіть після відбуття покарання інформація про таких засуджених зберігалася у цій базі. За словами Висоцької, під час створення реєстру було враховано досвід США, Канади, Норвегії та більшості країн Європи.

  "Природа цього реєстру – убезпечити, наприклад, навчальні, лікувальні заклади чи інших людей, які працюють із групами дитячих колективів, від того, щоб взяти таку людину на працю", – пояснила Висоцька, відповівши на уточнююче питання, що людина з реєстру може ставати нардепом.

  За словами заступниці міністра, впровадження реєстру є одним з елементів цифровізації. Повноцінно користуватись ним можна буде з часом – коли він буде абсолютно наповненим.

  Чиновниця зазначила, що зараз є нормативні перепони для заповнення реєстру. Наприклад, каже вона, Мін'юст не може внести до реєстру засудженого, доки суд не ухвалить рішення, яке прямо передбачає внесення до реєстру.

  За її словами, суд у більшості випадків не має підстав, щоб відмовити у включенні до реєстру засудженого за відповідними статтями. Але через таку норму внесення до реєстру не відбувається автоматично.

  Марк Сировой

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.