• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Індія ввела 1 млрд доз вакцин від COVID-19
  Опубликовано: 2021-10-21 13:45:14

  Сьогодні, 21 жовтня, в Індії ввели мільярдну дозу вакцин проти COVID-19. Таким чином, країна з населенням майже 1,4 млрд осіб стала другою після Китаю, де подолана ця позначка. Досягнення транслювали загальнонаціональні телеканали, пише AP.

  Станом на зараз ~75% дорослого населення Індії отримали принаймні одну дозу вакцин, а 30% повністю імунізовані двома дозами.

  Майже 90% вакцин надійшли з Індійського інституту сироваток (SII), який виробляє ліцензійну версію векторного біопрепарату Oxford-AstraZeneca – CoviShield. Решта – інактивована Covaxin від Bharat Biotech.

  Як пише Reuters, індійський МОЗ із такого приводу оголосив про музичні та інші програми у всій країні, а також про спеціальну підсвічуванні національних пам'яток, включаючи в'язницю колоніальної епохи.

  Якщо навесні в Індії через дельта-штам коронавірусу щодня реєстрували майже півмільйона випадків зараження, то вчора там підтверджено близько 14 000 нових заражень. Дослідження наявності антитіл до вірусу влітку показали, що понад 60% населення вже імунні до SARS-CoV-2.

  Як висловився прем'єр країни Нарендра Моді, Індія "пише сценарій історії, і ми є свідками перемоги індійської науки, підприємництва та колективного духу".

  Тим часом медики стурбовані, адже багато людей не прийшли за другою дозою до призначеного терміну, і це може відгукнутися новим спалахом хвороби: однієї дози мало для адекватного захисту.

  Зараз там щодня вводять 5 млн доз: це 20% від пікового значення. Уряд хоче, щоб всі дорослі були повністю щеплені в цьому році.

  У розпал нищівного весняного спалаху Індія, найважливіший постачальник вакцин у світі, заборонила їх експорт, щоб забезпечити своїх громадян, і відновила його лише на початку жовтня.

  Евгений Пилипенко

  ЛIГАБiзнесIнформ

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.