• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Кредит на бізнес – це вигідно та швидко
  Опубликовано: 2021-09-12 22:58:51

  Стрімкому розвитку українського малого та мікробізнесу заважає 3 ключові проблеми: обмежений доступ до фінансів, недостатньо знань та інформації, невміння застосовувати технології та інновацій.

  Проблема надання грошей на початок і розвиток бізнесу, здавалося б, найлегша. Втім, досі залишається не вирішеною.

  Банки неохоче кредитують мікро- та малий бізнес. Не зважаючи на всю риторику про фінансування МСБ, їхніми клієнтами залишається переважно великий бізнес. Допомога МСБ, яку декларує держава, на практиці так само виявляється недієвою. Який вибір залишається у підприємців? Брати особисті заощадження, просити допомогу у рідних, брати кошти в МФО? Ці варіанти є малопривабливими і мають багато мінусів, втім, можна спробувати отримати фінансування від інших підприємців.

  Фінансова компанія широкого профілю Safra Finance працюватиме виключно з мікро- та малим бізнесом. Юридичними, фізичними особами та ФОП. Підприємцям будуть доступні кредити на суму від 50 тис. грн до 5 млн грн, на прозорих умовах з адекватною відсотковою ставкою. Кожен запит буде розглядатися окремо, здійснюватиметься індивідуальний скоринг, а пропозиція по ставці, її тривалість та графік платежів будуть унікальними для кожної справи.

  Компанія пропонує послуги бізнес-кредитування на гнучких та доступних умовах. Інвестиції, цільові кредити, позики під заставу, smart гроші, овердрафти, допомога в імпортних та експортних операціях, факторинг і навіть входження в капітал з подальшим продажем своєї долі чи сумісним управлінням бізнесом. Детальнішу інформацію читайте на сайті Safra Finance.

  Гроші від одних підприємців — для інших підприємців на потреби бізнесу.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.