Кредит на бізнес – це вигідно та швидко

12 сен, 22:58

Стрімкому розвитку українського малого та мікробізнесу заважає 3 ключові проблеми: обмежений доступ до фінансів, недостатньо знань та інформації, невміння застосовувати технології та інновацій.

Проблема надання грошей на початок і розвиток бізнесу, здавалося б, найлегша. Втім, досі залишається не вирішеною.

Банки неохоче кредитують мікро- та малий бізнес. Не зважаючи на всю риторику про фінансування МСБ, їхніми клієнтами залишається переважно великий бізнес. Допомога МСБ, яку декларує держава, на практиці так само виявляється недієвою. Який вибір залишається у підприємців? Брати особисті заощадження, просити допомогу у рідних, брати кошти в МФО? Ці варіанти є малопривабливими і мають багато мінусів, втім, можна спробувати отримати фінансування від інших підприємців.

Фінансова компанія широкого профілю Safra Finance працюватиме виключно з мікро- та малим бізнесом. Юридичними, фізичними особами та ФОП. Підприємцям будуть доступні кредити на суму від 50 тис. грн до 5 млн грн, на прозорих умовах з адекватною відсотковою ставкою. Кожен запит буде розглядатися окремо, здійснюватиметься індивідуальний скоринг, а пропозиція по ставці, її тривалість та графік платежів будуть унікальними для кожної справи.

Компанія пропонує послуги бізнес-кредитування на гнучких та доступних умовах. Інвестиції, цільові кредити, позики під заставу, smart гроші, овердрафти, допомога в імпортних та експортних операціях, факторинг і навіть входження в капітал з подальшим продажем своєї долі чи сумісним управлінням бізнесом. Детальнішу інформацію читайте на сайті Safra Finance.

Гроші від одних підприємців — для інших підприємців на потреби бізнесу.


Адрес новости: http://e-news.com.ua/show/511593.htmlЧитайте также: Финансовые новости E-FINANCE.com.ua