• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Скільки коштує оренда квартир у Києві: ціни за районами
  Опубликовано: 2021-06-25 10:00:18

  Ринок оренди в травні 2021 року показав зростання цін на однокімнатні квартири. При цьому двокімнатні та трикімнатні квартири в ціні не змінилися.

  Про це свідчить аналітика порталу Address.ua.

  За даними експертів, у травні медіанна ціна оренди квартир у Києві склала 10 $/кв.м, що на $ 1 більше, ніж у квітні поточного року.

  Ціна оренди квадратного метра однокімнатних квартир в травні склала 11 $. Медіанна вартість двокімнатних — 9 $/кв. м, трикімнатні квартири — 8 $/кв. м.

  ТОП найдорожчих районів:

  традиційно в оренді найдорожчим районом Києва є Печерський район. Медіанна вартість оренди в центрі столиці становить 961 $/об’єкт, або 14 $/за кв. м;
  на другому місці Шевченківський. Орендодавці в цьому районі просять 582 $/за квартиру ($ 11 кв. м.);
  на третьому місці Голосіївський район — 513 $/об’єкт ($ 10/кв.м).
  Мінімальна медіанна ціна на оренду квартир зафіксована в Деснянському районі – 327 $ за квартиру, або 7 $ за кв. м.

  Найбільш дорогим районом для оренди ліквідних однокімнатних квартир є Печерський район, де медіанна вартість оренди однокімнатної квартири становить 609 $. У Солом’янському, Шевченківському та Голосіївському районах можна зняти однокімнатну квартиру в діапазоні від 390 до 450 $. Найдешевшим для оренди районом є Деснянський. Ціна на однокімнатні квартири в цьому районі становить 277 $ на місяць.

  Оренда житла: ситуація на ринку
  Які квартири пропонують для оренди. У травні обсяг ринку оренди квартир розподілився таким чином. 47% від загальної кількості пропозиції було зосереджено в категорії однокімнатних квартир. Пропозиція по двокімнатних квартирах — 36%, трикімнатних — 14%. 3% оголошень — багатокімнатні квартири, вільні для заселення.

  47% запитів від охочих зняти квартиру в оренду припадає на однокімнатні квартири. 32% потенційних орендарів шукають для оренди двокімнатні квартири, а 16% – трикімнатні. Найскладніше здавати в оренду багатокімнатні квартири, лише 5% орендарів підшукують житло з чотирма і більше кімнатами.

  Инф. finance.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.