• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Агентство США з міжнародного розвитку і Фундація Дім Рональда Макдональда стають партнерами задля розвитку медичного обслуговування дітей і родин в Україні
  Опубликовано: 2020-11-23 09:01:19

  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і Фундація Дім Рональда Макдональда оголосили про чотирирічну програму партнерства на суму 12 млн дол. США. Метою партнерства є підтримка розвитку сімейно-орієнтованого підходу до лікування дітей в Україні. USAID надасть 6 млн дол. США на розширення діяльності Фундації Дім Рональда Макдональда в Україні і допомоги, яку вона надає сім’ям і громадам. Фундація Дім Рональда Макдональда залучить додаткові 6 млн дол. США у вигляді прямої фінансової та нефінансової допомоги від приватних благодійників.

  Це перша співпраця між Фундацією Дім Рональда Макдональда та USAID. Вона покликана підвищити знання та розуміння важливості принципів сімейно-орієнтованого медичного догляду в системі охорони здоров’я Україні. Це також дозволить Фундації збільшити підтримку родин, діти яких перебувають на лікуванні, і заощадити їм десятки мільйонів гривень на харчуванні та проживанні. Крім цього, партнерство створить можливості для залучення громади через нову волонтерську програму, яку розвиватиме Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні.

  «Сімейно-орієнтований підхід критично важливий у медичному догляді за дітьми, особливо у важких медичних станах, — розповідає Келлі Долан, директор з маркетингу і розвитку Фундації Дім Рональда Макдональда. — Завдяки такому значному внеску від Агентства США з міжнародного розвитку родини маленьких пацієнтів в Україні зможуть взаємодіяти з лікарями як одна команда й ухвалювати виважені рішення щодо лікування своїх дітей і медичного догляду за ними».

  Серед ініціатив, які впроваджуватиме Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні, — національна освітня програма для медичної спільноти, спрямована на розвиток системи охорони здоров’я України. Ця програма зосереджена на просуванні принципів сімейно-орієнтованого медичного обслуговування, які передбачають, що до лікування дитини слід залучати всю родину, щоб вони розуміли, з якою метою лікар призначає певні ліки чи процедури, і допомагали медичному персоналу виконувати свої професійні обов’язки.

  «Сполучені Штати завжди шукають шляхи, щоб поліпшувати життя, розбудовувати громади й мобілізовувати енергію та здібності наших партнерів з приватного сектору, громадянського суспільства й урядових організацій для підтримки нашої головної мети — допомогти збудувати демократичну, безпечну, успішну й здорову Україну», — зазначила Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.