• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • Через півстоліття для 3,5 млрд населення Землі загрожуватиме смерть через зміни клімату - дослідження
  Опубликовано: 2020-05-07 18:00:39

  У світі до 2070 року 3,5 млрд людей можуть опинитися в умовах, які непридатні до життя через зміни клімату. Про це йдеться у результатах дослідження Національної академії наук США, повідомляє УНН із посиланням на DW.

  "Як і в інших живих видів, у людства є певна зона комфортного проживання. До 2070 року вона серйозно зменшиться, місця проживання мільярдів людей можуть стати непридатним для життя… Уже за 50 років близько 3,5 мільярда людей можуть опинитися у зонах погодних умов, що непридатні для життя, якщо людство не зупинить зміну клімату на планеті шляхом скорочення викидів вуглекислого газу (СО2)", - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що це основний висновок дослідження "Майбутнє кліматичного середовища проживання людини", опублікованого в одному з найбільш авторитетних наукових видань у світі - журналі Національної академії наук США.

  Відтак, вчені прогнозують:
  ▪️ територія планети, на якій середньорічна температура перевищить позначку в 29 градусів за Цельсієм, до 2070 року збільшиться з 0,8% до 19% суходолу,
  ▪️ у більшості регіонів із середньорічною температурою близько 13 градусів вона може зрости до 20.

  "Це матиме не лише спустошливі прямі наслідки, але й ускладнить боротьбу з такими кризами, як нові пандемії", - попереджають дослідники.

  Нагадаємо, в Україні у четвер, 7 травня, очікуються дощі, у Карпатах - сніг, температура повітря вдень по країні підніметься до 21 градуса тепла.

  Антоніна Карташева

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.