• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ НОВОСТЕЙ
 • Фотогалереи
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 5 октября 2004 г.
 • У МОЗ пояснили, як діяти людям з симптомами COVID-19, які не мають декларації з лікарем
  Опубликовано: 2020-04-06 18:00:24

  Якщо людина відчуває симптоми або певні ознаки захворювання коронавірусною інфекцією і не має підписаної з сімейним лікарем декларації, вона має звернутись до "103". Про це повідомив на брифінгу заступник міністра охорони здоров’я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає кореспондент УНН.

  "Ми хочемо і робимо все можливе для того, щоб розширити тестування на коронавірусну хворобу. Алгоритми тестування сьогодні такі: якщо у вас є певні симптоми, які свідчать про можливість і наявність розвитку коронавірусної хвороби, ви повинні зателефонувати до свого сімейного лікаря. Тільки лікар може поставити діагноз і тільки лікар може прийняти подальше рішення, що робити хворому і які його подальші дії", - сказав Ляшко.

  З його слів, у більшості випадків лікар сам зателефонує до мобільної бригади і направить її для забору зразків для того, щоб в подальшому діагностувати і встановити коронавірусну хворобу.

  "У разі, якщо у людини відсутня декларація, підписана з сімейним лікарем і є симптоми, які свідчать про можливе інфікування коронавірусною хворобою, людина повинна набрати "103" - номер швидкої медичної допомоги. Саме там диспетчер підкаже або спрямує до вас мобільну бригаду", - заявив заступник міністра.

  Він пояснив, що після того, як відбираються зразки, приймається клінічне рішення – або хворого госпіталізують до стаціонару, або він залишається вдома під медичним спостереженням лікуючого лікаря.

  Як повідомлялося раніше в УНН, медики за добу 89 разів екстрено виїжджали через підозри на коронавірус.

  Нагадаємо, в Україні зафіксовано 1319 випадків COVID-19, 38 людей померли.

  Саша Картер

  Источник: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с E-NEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Деловые новости E-NEWS.COM.UA" обязательна.  E-NEWS.COM.UA

  Электронная почта проекта: info@e-news.com.ua
  Тел.: +380-50-441-7388
  © E-NEWS.COM.UA. Все права защищены.
  При использовании материалов сайта в печатном или электронном виде активная ссылка на www.e-news.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию принадлежат www.e-news.com.ua.